opis:
Europrojekt jest nowopowstającym osiedlem ukierunkowanym na wygodę i funkcjonalność. Inwestycja została zaprojektowana z przeznaczeniem dla osób najbardziej wymagających, ceniących dobra lokalizację solidność wykonania i walory przyjaznej i atrakcyjnej architektury w bardzo rozsądnej cenie! Oferujemy wygodne mieszkania o powierzchni od 31,6 m2 do 67,8 m2 przygotowaliśmy ponadto prestiżowe mieszkania dwupoziomowe z dodatkowymi pomieszczeniami na antresolach o pow. od 14,30 m2 do 29,17 m2 powierzchni użytkowej tj. liczonej do 1,80 m wysokości co oznacza że powierzchnie poniżej tej wysokości otrzymujecie państwo GRATIS! Każde z mieszkań posiada balkon lub loggie oraz dodatkowo zlokalizowane na klatce pomieszczenie gospodarcze. Wszystko tu zostało podporządkowane funkcjonalności i wygodzie mieszkańców.
Termin realizacji- I kwartał 2010 roku.
Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Okna PCV w kolorze białym, dźwiękoszczelne, trzyszybowe. Drzwi wewnętrzne oraz drzwi między mieszkaniowe jako płytowe. Piec dwufunkcyjny, grzejniki płytowe. Balustrady zewnętrzne balkonów, loggii ze stali nierdzewnej. Podłogi w części mieszkalnej, w kuchniach, holach ? przygotowane podłoża do ułożenia posadzek. Ściany tynkowane w wszystkich pomieszczeniach. W pomieszczeniach komunikacji, w korytarzach ogólnodostępnych, w wiatrołapie ? płytki gresowe. Na podeście wejściowym, na balkonach- płytki gresowe mrozoodporne na kleju mrozoodpornym. Teren zostanie częściowo ogrodzony krzewami. Zagospodarowany zielenią i oświetlony. Zaplanowane zostały również miejsca parkingowe. Cena za m2: 4200,00- 4800,00 zł
Uwaga: Oferta specjalna! Dla osób finansujących zakup naszych mieszkań w ramach programu ?Rodzina na swoim? cena 1m2 w promocyjnej cenie 4200,00 zł za 1m2!
Kupujący nie ponosi ŻADNYCH dodatkowych kosztów ! ! ! Opłat związanych z pośrednictwem, umowami notarialnymi czy przygotowaniem oferty kredytowej! Wszystkie tego typu opłaty wliczone są w cenę mieszkania!